Головна  →  Заклади культури  →  Театральні заклади  →  Київський академічний театр «Актор»

Комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури  "Київський академічний театр "Актор"

 

01025, м. Київ, Шевченківський район, вул.Велика Житомирська, 40

(станція метро «Золоті ворота»).

сайт:  www.teatr-aktor.kiev.ua ,    e-mail: actorteatr@gmail.com

https://www.facebook.com/teatractor/ 

Історична довідка

      Театр «Актор» було засновано у квітні 1987 року.  Свій перший сезон театр відкрив постановкою за п’єсою О. Гельмана «Лавка», яка й досі збереглася у діючому репертуарі.

      Своєю назвою театр зобов’язаний основній творчій концепції – у центрі уваги актор як особистість. Засновник театру народний артист України Валентин Шестопалов казав : «Для мене театр «Актор» – це спосіб самоствердження, реалізації найпотаємніших творчих мрій, працевлаштування моїх товаришів. Ми не зачиняємо двері ні перед ким». Сценічний майданчик театру, на якому було втілено безліч постановок,  надає можливість реалізувати свої творчі ідеї як провідним майстрам української сцени, так і вчорашнім студентам. В репертуарі театру завжди гармонійно поєднувалась класика та сучасна драматургія. За багатолітнє існування театр неодноразово брав участь у театральних фестивалях в Україні і за її межами, отримуючи визнання колег та прихильність глядачів.

      Необмежений у стилях та жанрах репертуар, бездоганний смак і почуття часу, блискучі акторські роботи – ось що вже багато років утримує глядацьку любов та зацікавленість до театру «Актор».

      Наше затишне приміщення знаходиться в самому центрі Києва – на Львівської площі.

 

В.о.директора - художнього керівника Анна Онопрієнко.

тел./факс. 38 (068) 940-49-73.

 

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Версiя для друку


ujkjc