Головна  →  Заклади культури  →  Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Європейський культурний центр Краків»

Комунальне підприємство

виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації) 

«Європейський культурний центр «Краків»

02154, м. Київ, Дніпровський район, Русанівська набережна, 12 (ст. метро «Лівобережна»)

e-mail: krakovekz@gmail.com

https://www.facebook.com/etc.krakiv

https://www.facebook.com/jazzclub.rusanivka

 

Історична довідка

      Комунальне підприємство «Європейський культурний центр Краків» було створено у 2018 році шляхом реорганізації та є правонаступником майна, прав та обов’язків державного комунального підприємства кінотеатру «Краків», який почав свою діяльність у 1968 році.

      Історія культурного центру починається з 2015 року, коли в занедбаному приміщенні кінотеатру «Краків» творчі колективи об’єдналися з метою створення сучасного культурного простору. Цю ідею підтримали видатні діячі культури. У центрі проводились театральні вистави як професійних, так і аматорських колективів, концерти, шоу-програми, фестивалі, творчі зустрічі та інше. На базі центру в жовтні 2017 року був відкритий «Джаз-клуб на Русанівці» під керівництвом народного артиста України Володимира Соляника. У центрі також працювали хореографічна та театральна студії.

      На сцені «Кракова» виступали артисти світового рівня: народна артистка України Ніна Матвієнко та Муніципальна академічна чоловіча хорова капела ім. Л.Ревуцького, народні артисти України Олексій Горбунов та  Валерій Чигляєв, заслужена артистка України Олеся Жураківська, Катерина Вертинська, Михайло Жонін, Віталіна Біблів та багато інших відомих артистів театру та кіно; кращі джазові виконавці України та світу: Фроде Бард (Норвегія), Пол Крістофер Калдейра (Канада), Джордж Геслем (Великобританія), Олексій Яровенко (Білорусь), Назгуль Шукаєва (Казахстан), Андрій Арнаутов (США), заслужений України Олександр Рукомойніков, Інесса Іваницька, заслуженя артистка України Ольга Войченко, Алєкс Фантаєв та багато інших.

      Культурний центр займається театрально-концертною діяльністю та просвітницькою роботою шляхом підготовки та проведення мистецьких заходів, що пропагують кращі надбання української та світової культури.

     Центр залучає всі верстви населення до розвитку культури, співпрацює з громадськими об’єднаннями людей з інвалідністю, проводить благодійні заходи.

      З жовтня 2018 року будівля кінотеатру «Краків» знаходиться на капітальному ремонті, після закінчення якого центр отримає приміщення з найсучаснішим обладнанням для проведення культурних заходів будь-якого формату.

 

В.о. директора Абрашекова Оксана Анатоліївна.

Тел. +38 (067) 977-44-10, +38 (099) 539-29-39.

 

ЯК НАС ЗНАЙТИ

 

Версiя для друку


ujkjc