Головна  →  Заклади культури  →  Коледж хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря»

Коледж хореографічного мистецтва

«Київська муніципальна академія танцю

імені Сержа Лифаря»

 

02232, м. Київ, Деснянський р-н, вул. Данькевича, 4-А

https://dance-academy.kiev.ua e-mail: INFO@dance-academy.com.ua

https://www.facebook.com/KMADSLifar/

 

      Коледж хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря» було створено в жовтні 2001 року, сьогодні це інноваційний хореографічний вищий заклад освіти, створений у незалежній Україні для підготовки артистів та хореографів, який плідно поєднав методику класичної та народно-сценічної хореографії.

      Філософія освітнього процесу та творчості Коледжу базується на принципі безперервної ступеневої підготовки, яка починається з навчання дітей 5-6 років та завершується одержанням молоддю вищої хореографічної освіти.

      Викладання здійснює високопрофесійний педагогічний колектив, у складі якого народні та заслужені артисти України, доктори та кандидати наук, професори і доценти. Викладачі мають вищу спеціальну освіту, більшість педагогів фахових дисциплін були або є артистами Національної опери України, Національного ансамблю танцю України ім. П.П. Вірського та інших провідних хореографічних колективів нашої країни.

    Сьогодні у Коледжі реалізується система безперервної ступеневої підготовки фахівців з вищою освітою бакалаврського рівня та освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальністю 024 «Хореографія», з одночасним провадженням освітнього процесу на нижчих рівнях освіти, з метою залучення до системи хореографічної освіти талановитих дітей та молоді з максимально можливого раннього віку. Всі освітні програми вищої та фахової передвищої освіти, що існують в Коледжі, акредитовані або як окремі програми, або у рамках акредитованої спеціальності.

      На сьогодні вища мистецька освіта в Коледжі реалізується за чотирма освітніми програмами. Основними освітніми програмами залишаються дві програми вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» за спеціальністю 024 «Хореографія», денна форма навчання.

      З 2017 року провадиться навчання за двома освітніми програмами бакалаврського рівня вищої освіти за спеціальністю 024 «Хореографія», денна форма навчання, за спеціалізаціями «класична хореографія» та «народна хореографія».

      Також з вересня 2020 року розпочата діяльність з реалізації двох освітніх програм фахової передвищої освіти.

      В складі закладу працюють Хореографічна школа та Школа мистецтв, які надають учням початкову хореографічну і мистецьку освіту.

      Дев’ятирічна Хореографічна школа Коледжу є основою подальшої професійної освіти талановитих дітей міста та базою педагогічної практики студентів. Після її закінчення випускники одержують початкову хореографічну та базову загальну середню освіту, а кращі з них мають можливість вступати до Коледжу.

      КМАТ імені Сержа Лифаря стала методичним центром інноваційного викладання хореографічних дисциплін. На її базі за участю співробітників, студентів і учнів постійно проводяться симпозіуми, теоретично-практичні конференції, семінари, курси підвищення кваліфікації, а також конкурси-фестивалі та майстер-класи відомих діячів світового хореографічного мистецтва. Студенти і учні, випускники є переможцями і лауреатами міжнародних і всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

      Потужний творчо-мистецький потенціал Коледжу відображено у сценічній діяльності – у проведенні численних концертів, навчальних вистав як на власній сцені КМАТ імені Сержа Лифаря, так і на професійних сценічних майданчиках Києва, України і за її межами, включаючи участь студентів у репертуарних спектаклях Національної опери України.

      Головною метою освітньої діяльності Коледжу є підготовка для потреб регіону фахівців, які поєднують у собі професійні знання, ділові якості, здатні вирішувати завдання у культурно-мистецькій галузі, високий рівень духовної та моральної культури, громадської свідомості, шляхом реалізації потреб особистості у розвитку її освітнього та професійного потенціалу.

 

Директор:

заслужений працівник культури України Коломієць Вячеслав Анатолійович

 Приймальня: тел. (044) 530-87-57.

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Версiя для друку


ujkjc