Головна  →  Заклади культури  →  Театральні заклади  →  Циганський академічний музично-драматичний театр «Романс»

Комунальний театрально-концертний заклад культури  "Циганський академічний музично-драматичний театр "Романс"

03057, м. Київ, Шевченківський  район, пр-т. Перемоги, 38

www.teatr-romans.com.ua,  e-mail: amala@ukr.net

https://www.facebook.com/TeatrRomans/?ref=bookmarks

 

Історична довідка 

      Циганський музично–драматичний театр “Романс” створено у 1993 році. Він є першим і єдиним в Україні професійним театром, який працює в жанрах музичної драматургії, класичного романсу та національного фольклору.

      Основу репертуару складають  вистави, концертні програми, тематичні та літературні  вечори, вечори-зустрічі, громадські та меморіальні програми, які театр представляє на різних театральних майданчиках України і зарубіжжя.

      Театр спрямовує свою діяльність перш за все на виконання соціально-естетичної функції, і не є суто комерційною ланкою в сучасному театральному просторі. Враховуючи  менталітет він став для  ромської спільноти творчим та мозковим  центром, навколо якого об'єдналися  представники ромської культури з усіх куточків України, свою роботу він спрямовує на допомогу, розвиток, навчання талановитої молоді.

      Художніми засобами театр пропагує моральні людські цінності шляхом демонстрації кращих зразків світової ромської культури та класики.

      Підтримує ромських літераторів, художників, музикантів, надаючи їм можливість розкривати свої таланти, приймаючи участь у заходах театру.

      Співпрацює з  українськими митцями,  надає їм допомогу у формуванні репертуару, який в свою чергу популяризує циганську культуру.

      Організує гастрольну діяльність, яка дає можливість представити на високому професійному рівні здобутки традиційного і сучасного ромського мистецтва, впливати на збільшення поваги до культури ромів, їх кращому розумінню поліетнічним суспільством.

 

В. о. директора - художнього керівника Крикунов Микола Ігорович

Приймальня: тел./факс.: (044) 277-87-97.

  

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Станція метро «Шулявська», тролейбус №5,  маршрутне таксі  №№ 5+7, 518, 575, 230, 429, 228, 427, 720, 565, 306 - зупинка «Парк ім. О.С. Пушкіна».

Версiя для друку


ujkjc