Головна  →  Заклади культури  →  Парки культури  →  Центральний парк культури і відпочинку

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ І ВІДПОЧИНКУ м. КИЄВА

01001, м. Київ, Печерський район, Володимирський узвіз, 2

e-mail: parkcentr@gmail.com

                                         

Історична довідка

 

Центральний парк культури і відпочинку м. Києва створений  Рішенням  № 315/702 від 08 червня 1949 року виконкому Київської міської ради на  виконання Постанови № 1549 від 23 вересня 1945 року «Про будівництво І-ої черги Київського міського парку» Ради народних комісарів УРСР та ЦК КБ УРСР.

До складу Центрального парку входять території парків-пам’яток садово-паркового мистецтва «Хрещатий», «Міський сад», «Маріїнський» та 4,6427 га  зеленого простору на мальовничому Трухановому острові.

Територія  Парку - це сучасний європейський «клуб» різноманітних розваг під відкритим небом, осередок культури, одне з найулюбленіших місць дозвілля і відпочинку містян та гостей Києва. 

Унікальністю Центрального парку є перш за все його  велика атракція в центрі міста Києва, з двома  відомими естрадами  парків  “Міського саду” та “Хрещатого Яру”, на яких   відбуваються фестивалі та концерти за участю як відомих майстрів української естради, так і творчої талановитої молоді.  Проводяться  спортивні змагання всесвітніх стронгменів, а також команд спортивних закладів України.

Центральний парк має  на меті вдихнути нове життя у цей історичний об'єкт - територію парку та надати можливість   мешканцям та  гостям міста  Києва любуватися цим визначним для всіх поколінь місцем та культурно збагачуватись у ньому.

 

 

                     Генеральний директор Сауляк Артем Олександрович

                         Приймальня:  (044) 278- 30-92

 

                                      ЯК НАС ЗНАЙТИ

                         біля метро «Майдан Незалежності»

Версiя для друку

ujkjc